Kamil

Kamil

Brama segmentowa – czy warto wybrać ją do garażu?

26 września, 2022 11:06 pm | Bez kategorii | 0 komentarzy

Bramy segmentowe są jedną z wielu rozwiązań, które można wykorzystać do zamknięcia garażu. Charakteryzują się pionowym otwieraniem i zawinięciem pod stropem. Ich główna zalet polega na oszczędzaniu miejsca – w przeciwieństwie do bram złożonych ze skrzydeł drzwi, nie ingerują w wewnętrzną lub zewnętrzną przestrzeń garażu. Oprócz tego, ich prosta stylistyka wpasowuje się w każdy typ wizualny domów. Niezależnie od tego, czy dom obiera kierunek nowoczesny, bardziej tradycyjny czy klasyczny, bramach segmentowe są bardzo uniwersalne.

Czy brama segmentowa może być zainstalowana do każdego garażu?

Bramy segmentowe są tworzone na wymiar. Niezależnie od wielkości wjazdu do garażu możemy pokusić się na wybór właśnie tego typu bramy. To duże udogodnienie dla każdego domu – oprócz oszczędności miejsca, bramy są także wygodne w użytkowaniu. Ich nowoczesna konstrukcja pozwala na otwieranie ręczne, a także automatyczne. Materiał, z którego wykonujemy bramy, jest bardzo wytrzymały. Jego funkcją jest ochrona rzeczy znajdujących się wewnątrz garażu zarówno przed warunkami atmosferycznymi, a także włamaniami. Bramy Prohaus zdają ten test. Chronią samochód oraz przedmioty znajdujące się w garażu przed chłodem i upałami. Zabezpieczenia pozwalają na uniknięcie jakiegokolwiek włamania. Brama segmentowa jest bezpiecznym wyborem dla każdego garażu.

Bramy segmentowe – kwestie techniczne

Propozycja naszej bramy garażowej ma podwójne uszczelnianie panela zarówno w górnej, jak i dolnej części. Grubość panelu bramy segmentowej to 60mm na całej powierzchni. Z czego jest zbudowany? Otóż, panel do bramy segmentowej składa się z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Jest wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową. Materiał bramy chroni przestrzeń garażu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także hałasem pochodzącym z ulicy. Wsuwanie bramy wspomagają podwójne rolki, które pozwalają na płynniejszą pracę mechanizmów bramy segmentowej. 

Wykończenie bramy segmentowej 

Oprócz powyższych specyfikacji, brama jest wyposażona w uszczelkę wsuwaną w dobry panel – wykończenie wizualnie zapewnia to lepsze doznania estetyczne. W kontekście aspektów wizualnych nie można nie wspomnieć o kolorystyce. Oferta bram segmentowych ProHaus Zabrze przewiduje 25 unikalnych kolorów, które doskonale wpasowują się w każdy projekt domu klientów.  

Kamil

Kamil

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Facebook
YouTube
Instagram