Kamil

Kamil

Jaka brama garażowa do domu energooszczędnego?

8 listopada, 2022 12:47 am | Bramy garażowe, Bramy segmentowe | 0 komentarzy

Osoby, które na przestrzeni ostatnich lat budują domy, stawiają przede wszystkim na energooszczędność. Ten typ budownictwa ma na celu ograniczenie emisji energii generowanej przez potrzeby domowników oraz zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. W tym celu do wykończenia budynku korzysta się z produktów o dobrej termoizolacji, które nie wypuszczają ciepłego powietrza poza wnętrze. Kwestia ta dotyczy zarówno drzwi i okien, jak i bram garażowych. Nasza oferta bram segmentowych do domu energooszczędnego jest odpowiedzią na potrzeby klientów, dla których oszczędność stanowi priorytet w budownictwie. 

Segmentowe bramy garażowe o dobrej termoizolacji

Termoizolacje produktu określa się przez współczynnik ciepła. Im mniejsza wartość tego parametru, tym łatwiej utrzymać ciepło we wnętrzu. Garaże włączone w przestrzeń budynku nie zawsze są ogrzewane. Mimo to, pomieszczenia znajdujące się obok garażu wymagają ocieplenia w sezonie grzewczym. Z tego względu warto zadbać o bramę garażową, która zabezpieczy dom przed ucieczką ciepłego powietrza. Termoizolacja zależy od grubości materiału, z którego jest wykonana brama. Ważnym elementem bramy jest także jej materiał, który musi być dostosowany do domu energooszczędnego. Z czego powinna być wykonana brama?

Bramy garażowe do domów energooszczędnych – najlepsze propozycje 

Najlepsza brama garażowa do domu energooszczędnego to sprzymierzeniec mieszkańców w sezonie grzewczym. Bestseller wśród bram garażowych ProHaus Zabrze to brama segmentowa garażowa TERMO 60mm. To brama segmentowa stworzona zgodnie z wymaganiami budynków energooszczędnych. Jest zrobiona z paneli z blach stalowych cynkowanych ogniowo bez przetłoczeń. Brama jest wypełniona bezfreonową pianą poliuretanową. Kompilacja materiałów zapewnia dobrą energooszczędność bramy, a także ochronę wnętrza garażu przed hałasem z ulicy. Bramy ProHaus Zabrze są dostępne w 25 kolorach z palety RAL. Różnorodność wariantów bram segmentowych pozwala na łatwe dostosowanie produktu do stylistyki domu. 

Kamil

Kamil

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Facebook
YouTube
Instagram