Kamil

Kamil

Panele do bram segmentowych – jakie są najlepsze?

8 listopada, 2022 12:51 am | Bramy automatyczne, Bramy garażowe, Bramy segmentowe | 0 komentarzy

Panele do bram segmentowych muszą spełniać wymogi danej realizacji budowlanej. Ich główne zastosowanie, prócz oczywistego zamykania garażu, to ochrona przed hałasem, włamaniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dobry panel do bram garażowych ułatwi korzystanie z garażu oraz zapewni spokój w zaciszu domowym. Dlaczego wybór panelu do bram segmentowych jest ważny?

Panel do bram garażowych – czym musi się wyróżniać? 

Garaże, które nie są wolnostojące, to zazwyczaj duże pomieszczenie przylegające do mieszkalnej części domu. To łącznik wnętrza z zewnętrzem. Z tego względu w czasie upałów garaż jest narażony na przegrzanie, a w czasie zimy – na mróz. Zmiany temperatur niosą za sobą wiele niepożądanych skutków. Niekorzystne warunki narażają samochód na osłabienie kondycji. Z kolei dla mieszkańców domu garaż o złej termoizolacji może wpływać na ochłodzenie domu, a tym samym – wzrost rachunków za ogrzewanie. Garaż jest także obiektem zainteresowania włamywaczy. Z tego względu brama garażowa musi być wytrzymała i zapobiegać ewentualnym kradzieżom.

Panel do bramy segmentowej 

Obecne technologie tworzenia bram segmentowych pozwalają na swobodne wybranie paneli, które spełniają wszystkie wymogi użytkowników. Automatyczne bramy garażowe są wyposażone w grube panele, chroniące garaż przed czynnikami zewnętrznymi. W ofercie ProHaus Zabrze znajdziecie m.in. panele do bram garażowych dla domów energooszczędnych. Szeroki wybór kolorystyczny bram pozwala na dopasowanie kolorystyki bramy do typu danego budynku. 

Grube panele do bram segmentowych na zamówienie

Katalog bram segmentowych ProHaus Zabrze zawiera kilka rodzajów bram. Ich wybór jest zależny od potrzeb klienta. Domy energooszczędne wymagają grubszych bram – z tego względu stworzyliśmy bramę TERMO, z panelem o grubości 60 mm bez przetłoczeń. W ofercie znajdziecie również bramy o grubości 40 m. Katalog bram garażowych uwzględnia szeroką paletę barw oraz oklein drewnopodobnych – to ponad 200 bram lakierowanych i kilkadziesiąt różnych oklein. Obok parametrów cieplnych, skupiamy się także na nowoczesnym designie. Z tego względu panele do bram segmentowych nie tylko spełniają wszelkie warunki dobrego produktu, ale także są efektownym dodatkiem wizualnym do domu w stylu nowoczesnym.

Kamil

Kamil

0 komentarzy

Facebook
YouTube
Instagram