Kamil

Kamil

Jakie drzwi Wikęd wybrać?

12 maja, 2023 10:20 am | Drzwi zewnętrzne | 0 komentarzy

Wikęd to polski producent drzwi, który oferuje szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych dla domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej i innych budynków.

Wśród dostępnych opcji znajdują się drzwi wejściowe, wewnętrzne, przesuwne, składane oraz automatyczne, a także drzwi techniczne i akustyczne. Aby ułatwić wybór odpowiednich drzwi, Wikęd stworzył nowoczesny i intuicyjny konfigurator drzwi, który pozwala na dostosowanie drzwi do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Rodzaje drzwi Wikęd

Drzwi wejściowe Wikęd są dostępne w różnych kolorach, stylach i wariantach, takich jak drzwi wejściowe aluminiowe, drewniane i stalowe. Drzwi wejściowe Wikęd charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością, a także doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. W konfiguratorze udostępnionym na naszej stronie internetowej ProHaus Zabrze możliwe jest dokładne dobieranie wszelkich elementów drzwi do własnych potrzeb. System konfiguratora drzwi zaczyna się od określenia do jakiego typu obiektu mieszkalnego potrzebne są drzwi (domu lub do mieszkania w bloku). Następnie określamy ich wzór, technologie tworzenia, ewentualne naświetla oraz przeszklenia, okucia oraz kolor. W konfiguratorze możliwe jest także inspirowanie się istniejącymi projektami drzwi zewnętrznych i dostosowanie ich do własnych potrzeb.

Oferta drzwi Wikęd w sklepie ProHaus Zabrze

Jako dystrybutorzy drzwi Wikęd zachęcamy do skorzystania z oferty produktów na naszej stronie. Znajdziecie tam m.in. linie drzwi Wikęd Optimum Termo, Basic oraz Otimpum w wersji aluminiowej. To doskonałe rozwiązania dla osób, które cenią sobie nowoczesny i stylowy wygląd, wysoką jakość wykonania oraz doskonałą izolację termiczną. Każde drzwi są dostosowane pod względem akustycznym – wyciszają dom i zapewniają pełną prywatność użytkowania przestrzeni.

Jeśli chcesz poznać opinie na temat drzwi Wikęd i dowiedzieć się więcej na temat technologii ich tworzenia, skontaktuj się z naszymi konsultantami lub skorzystaj z internetowego konfiguratora drzwi. Dzięki temu poznasz wycenę Twojego projektu i sprawdzisz, jak wygląda we wnętrzu Twojego domu. 

Kamil

Kamil

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Facebook
YouTube
Instagram