Bramy
Garażowe

Bezpieczna i komfortowa obsługa

Brama segmentowa, otwierając się pionowo do góry, oszczędza miejsce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budyku. Brama może być otwierana ręcznie lub automatycznie.

Wyposażenie bramy
TERMO 60 mm

Brama segmentowa garażowa TERMO 60mm przeznaczona jest do budynków energooszczędnych. Nowoczesny charakter bramy zapewniają panele bez przetłoczeń w 25 standardowych kolorach z palety RAL. Brama TERMO 60mm otwierana automatycznie zapewnia wygodne użytkowanie.

Bramy
garażowe
segmentowe

  • Podwójne uszczelnianie panela w jego górnej i dolnej części
  • Podwójne rolki zapewniające płynniejszą pracę bramy
  • Uszczelka wsuwana w dolny panel – zapewnia wyższą estetykę.
  • Panel o grubości 60mm na całej jego powierzchni

Brama segmentowa garażowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany jest z paneli segmentowych  bez przełoczeń o grubości 60mm, złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a nastepnie lakierowanych.
Wypełnienie paneli stnowi bezfreonowa pianka poliuretanowa, która doskonale chroni przed zimnem i hałasem.

Nowoczesny design

Płaszcz bramy zbudowany jest z paneli segmentowych o grubości 40mm, złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie paneli stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa, która doskonale chroni przez zimnem i hałasem. Szroki wybór ponad 200 kolorów bram lakierowanych i kilkadziesiąt oklein drewnopodobnych pozwoli na idealne dopasowanie wizualne bramy do architektury domu.

Facebook
YouTube
Instagram